Wzór harrisa benedicta

Ostrożnie z tabletkami nasennymi. Człowiek bardzo szybko się od nich uzależnia. Ponadto sen wywołany środkami chemicznymi o wiele mniej sprzyja wypoczynkowi niż sen naturalny. Zażywanie tabletek nasennych wymaga konsultacji lekarza.

Podsumowanie

Chrapanie bez przerw w oddychaniu nie jest szkodliwe dla osoby chrapiącej, może jednak bardzo przeszkadzać w nocnym odpoczynku partnerowi. Rozwiązanie: osobne sypialnie, zatyczki do uszu chroniące przed hałasem lub wszycie piłeczki tenisowej w piżamę chrapiącego, by nie mógł leżeć na plecach. (Wielu ludzi chrapie jedynie w tej pozycji). Warto wiedzieć Co drugi dorosty cierpi od czasu do czasu na zaburzenia w oddychaniu i ma problemy z przespaniem całej nocy. Każdy człowiek ma inne zapotrzebowanie na sen. Przeciętna długość snu wynosi 8 godzin, nie jest jednak normą obowiązującą wszystkich.

Witam, mam na imię Izabela i mam fioła na punkcie zdrowia i zdrowego odżywiania. Studiuję medycynę i stąd wiem, jak bardzo to wszystko jest ważne. Na tym blogu chciałabym wam pomóc odmienić swoje życie!
error: Content is protected !!